Привържениците на "кръстоносците" може да бъдат доволни от представянето на отбора на Мондиал 2026
Феновете на Швейцария бурно изразиха радостта си, след като отборът победи Канада с 3:1 в мач от последния кръг на група "В" на световното първенство в САЩ, Канада и Мексико и спечели групата си.
В агитката на "кръстоносците" е и пратеникът на БНТ във Ванкувър Моника Симеонова.
"Удоволствие е да сме тук. Много хора, хубав мач. Страхотно е. Сега ще купонясваме. Целият стадион е червен и атмосферата е много приятелска. Моят билет струва 700 долара и е за другия сектор. Гледах там първото полувреме, но се преместих. Когато следваш своята нация, нищо няма значение", сподели той в интервю за БНТ.
Вижте цялото интервю във видеото.
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"