Гол в добавеното време прати Ливърпул на върха във Висшата лига

гол добавеното време прати ливърпул върха висшата лига
18:54, 04.12.2021
Чете се за: 01:02 мин.

Отборът на Ливърпул постигна важна победа 1:0 като гост над Уулвърхамтпън от 15-ия кръг на Висшата лига.

Попадението за "мърсисайдци" дойде в четвъртата минута от добавеното време на срещата. Върджил Ван Дайк подаде изящен 40-метров пас към Мохамед Салах, който си поведе топката в наказателното поле на домакините и подаде към Дивок Ориги. Белгиецът овладя с гръб към врата, обърна се с едно движение и със силен удар от границата на вратарското наказателно поле се разписа във вратата на Жозе Са.

Победата изкачи селекцията на Юрген Клоп начело на таблицата с актив от 34 точки, на точка пред втория Челси, който допусна обрат като гост на Уест Хем.

Онлайн платформа помага в обучението на деца със специални образователни потребности
Русия и Хърватия ще определят новия носител на Купа "Дейвис"