Играчът на Левски Джавад Ел Джемили застана пред камерата на БНТ, за да сподели очаквания си преди първия двубой срещу израелския Апоел Беер Шева в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.
Роденият в Барселона футболист увери, че фокусът на "сините" е насочен изцяло към съперника, а самият той вярва в шансовете на родния тим да отстрани вицешампионите на Израел.
"Много съм доволен от начина, по който се развиват нещата за нас в Европа. Тренираме здраво за този турнир, фокусът ни върху тези мачове е много голям. Треньорът ни говори много и създал много добри връзки между играчите. Отстранихме Шкупи, защото бяхме много добре подготвени", заяви Ел Джемили
"Сега фокусът ни пада върху Апоел. Това е силен отбор, но не мисля, че е невъзможно да го елиминираме. Ние се концентрираме върху нашата игра, имаме силни халфове и момчета, които могат да вкарват. Сигурен съм, че може да победим всеки съперник. Апоел има по-различно ниво от Шкупи. Те са по-силни физически, но мисля, че можем да ги отстраним", сподели още 20-годишното крило, който пристигна на "Герена" в началото на календарната година.
Първият дуел между Апоел Беер Шева и Левски е на израелска земя и ще се изиграе тази вечер от 20:30 часа българско време.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok