Пострадала е жена на 58-годишна възраст
Катастрофа между два автомобила в София. Сигналът е подаден около 13:00 ч. Инцидентът е станал на бул. "България" и ул. "Флора" в посока квартал "Бояна".

По първоначални данни единият автомобил е отнел предимство на другия, съобщиха от СДВР за БНТ. Двата автомобила са управлявани от водачи на 29 години и на 59 години.

Пострадала е жена на 58-годишна възраст. На място има екипи на пожарната и линейка на Спешна помощ.

снимки: Алекс Христов, БНТ
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро