Двама души от комисията по „Енергетика“ и всички лица, присъствали на комисията по „Бюджет и финанси“ са поставени под карантина. Това съобщиха от РЗИ-София във връзка с повишения интерес към поставянето под карантина на контактните лица на народния представител Теменужка Петкова.
Инспектори от Регионалната здравна инспекция в София са изгледали записите, предоставени от Народното събрание, за да установят всички контактни лица, се уточнява още в информацията.
Под карантина са всички, които които са стояли в непосредствена близост до Петкова. Тя е престояла 5 минути в залата, уточняват от РЗИ-София.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите