Италианският специалист, който е начело на Интер обяви, че е останал изключително след отпадането на неговия тим от европейските клубни турнири през този сезон.
"Нерадзурите" останаха последни в група "В" на Шампионската лига, след като в решаващия си мач снощи стигнаха само до 0:0 срещу гостуващия Шахтьор.
Ако съставът от Милано беше спечелил срещата, те щяха да продължат към следващия етап за сметка на Борусия (Мьонхенгладбах).
"Разочарованието е голямо, защото имахме положения, но когато не вкараш, не можеш и да спечелиш. Шахтьор промени тактиката си, за да ни неутрализира. През миналата година ги победихме с 5:0, именно затова те и смениха системата си и този път това проработи за тях", каза Конте.
"Трябва да анализираме всичко на спокойна глава, а не след веднага отпадане като това. Има много съжаление и разочарование. Не мисля, че ни липсваше желание, концентрация и агресивност. Просто ни липсваше гола и то не само в този мач, но и през цялата ни кампания в Шампионската лига.
Мисля, че отборът даде всичко от себе си. Играчите направиха необходимото. Невероятно е, че доминирахме 180 минути срещу Шахтьор, но не успяхме да вкараме нито един гол и в двата мача", добави треньорът на Интер.
Хулио Веласкес: Новите в Левски трябва да покажат желание за игра и да помогнат за израстването на отбора
Програма на БНТ за излъчването на мачовете от ФИФА световно първенство по футбол 2026
Норвегия пристига за Мондиала в САЩ с 300 кг риба, 116 кг сирене и 6000 портокала
Мъж от Хасково си счупи крака, след като ритна електроавтобус в движение (ВИДЕО)
Задържаха 14 мигранти в камион на "Дунав мост 2", шофьорът бил с фалшива българска лична карта
Корпорация КУБ: Собствениците на жилища в "Баба Алино" внесоха петиция срещу събарянето на сградите