Ръководството на клуба изрази недоволство след изпадането във Втора лига.
Ръководството на Крумовград качи гневна публикация в социалните мрежи, след като отборът изпадна от Първа лига.
Тимът воден от Росен Кирилов загуби от Септември с 1:2, а в същото време Ботев Враца ще играе бараж, след като победи Славия също с 2:1.
След срещата Кирилов заяви, че според него всички мистериозно са се обединили срещу Крумовград и не е имало феърплей.
„Редник вРА-ЯН отново е спасен!!! Поквара, низост, безсилие… български футбол!“, написаха от клуба.
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"