ПФК Левски ще открие сезона със "Синя фиеста" на "Герена" тази събота, след което 26-кратните шампиони ще изиграят първия си мач за есенния дял на Първа лига срещу ЦСКА 1948. "Сините" обещават забавления за децата, храни, напитки, срещи с талисмана Лъвски и автографи от бившия нападател Валери Божинов.
Левски ще приеме ЦСКА 1948 от 18:45 часа, а празникът край стадиона започва в 17:00.
"Левскари, откриваме сезона в събота срещу ЦСКА 1948, а на "Герена" ще ви очакват куп изненади. Елате по-рано пред сектор "А", за да се включите в един истински "син" празник!
Започваме със "Синя фиеста" в 17:00 часа, като сме подготвили детски шатри, за да усмихнем всяко хлапе. В комбинация ви очакват храни и напитки, както и талисманът Лъвски, който няма да откаже снимки на малки и големи на обособени за целта стени.
Специален гост на събитието ще бъде Валери Божинов. Той ще раздава автографи след 17:30 часа пред музея, а в годината, в която честваме 80 години от рождението на Георги Аспарухов, сме подготвили различни активности, свързани със синята легенда", съобщават от клуба.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok