"Сините" имат претенции към две ситуации.
Левски ще входира искане до Съдийската комисия към Българския футболен съюз за достъп до ВАР-аудиото от дербито с Лудогорец, което завърши при нулево равенство на "Герена".
Претенциите на "сините" са към две ситуации - нарушение срещу Кристиан Димитров от страна на Кайо Видал, както и отменена дузпа, първоначално отсъдена от главния съдия Радослав Гидженов за фаул на Едвин Куртулуш срещу Радослав Кирилов.
Ето какво написаха от клуба в социалната мрежа Фейсбук:
ПФК „Левски“ ще входира искане до Съдийската комисия към БФС за достъп до ВАР-аудиото от последния мач по следните моменти:
42:00-45:00 минута - нарушение срещу Кристиан Димитров;
45:00-50:00 минута - отсъдена на терена и впоследствие отменена дузпа.
Поради официалните почивни дни искането ще бъде подадено в първия възможен работен ден - вторник, 23.09. Ще информираме „синята“ общност своевременно за развитието.
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
Мануел Нойер изпревари Диего Марадона във вечната класация по мачове на световни първенства
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района