от Димитър Русев , Източник: БНР
21:12, 10.04.2021
Чете се за: 00:26 мин.
лудогорец монтана спорна дузпа

Лудогорец постигна очаквана домакинска победа над Монтана в мач от 23-ия кръг на футболната Първа лига.

Разградчани спечелиха с минималното 1:0 след попадение от дузпа на Клаудиу Кешеру и вече имат 6 успеха от 6 мача срещу този си гост на своя земя.

Освен това, те отново дръпнаха с 9 точки на върха, а и сякаш спестиха част от силите си за предстоящия реванш срещу ЦСКА София от полуфиналите на турнира за Купата на България.

Навярно и мисълта за него доведе до изненадващото решение на треньора им Валдас Дамбраускас да пусне сред титулярите 20-годишния Иван Йорданов.

На пейката пък седна завърналият се след травма Антон Недялков, който влезе в заключителните минути.

В 73-ата минута те получиха спорна дузпа след нарушение на Раян Сенхаджи и спечелилият я Кешеру не сгреши от бялата точка - 1:0.

Пълен списък: Вижте кои са депутатите в 45-ото Народно събрание