Матей Казийски бе най-резултатен при успех на Тренто за Купата на Италия

матей казийски тренто загубиха финала шампионската лига
Снимка: Туитър
11:47, 29.12.2022
Чете се за: 01:07 мин.

Тренто победи Модена с 3:1 гейма (17:25, 28:26, 25:22, 25:20) в четвъртфинален сблъсък за Купата на Италия. Капитанът на победителите Матей Казийски бе най-резултатен в зала "Паласпорт Панини" с 22 точки, които му донесоха приза за Играч на мача.

Домакините убедително спечелиха първия гейм, като в хода на частта дори имаха двуцифрен аванс при резултат 24:14.

Гостите обаче бяха далеч по-убедителни до края на двубоя и заслужено се поздравиха с успеха след обрат.

На полуфиналите Тренто ще премери сили с победителя от сблъсъка между Сър Сейфти (Перуджа) и Топ Волей Чистерна (Латина). Полуфиналите ще бъдат изиграни на 25 февруари.

Георги Миланов: Игрово сме по-добри от Лудогорец
Вагон на товарен влак с фосфорна киселина е дерайлирал край сръбския град Зайчар