19-годишно момче загина при опит да си направи селфи край жп линията в столичния квартал „Дружба". Инцидентът е станала тази нощ, съобщиха за "По света и у нас" от Спешна помощ.
Говорителят Катя Сунгарска каза, че сигнал за инцидента е получен в 3:35 ч. Момчето е паднало от мост. Медицинският екип е пристигнал за 8 минути, но момчето е починало на място.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата