Мениджърът на Мидълзбро е дал положителна проба за COVID-19, съобщиха от пресслужбата на втородивизионния клуб.
Тимът от "Ривърсайд" пусна изявление, в което оповести, че 71-годишният специалист ще се самоизолира според протоколите на британското правителство „Нийл е в добро състояние на духа и очакваме с нетърпение да го приветстваме обратно след периода му под карантина“, се казва в изявлението на клуба.
Уорнък застана начело на Мидълзбро през юни, когато замени бившият футболист на тима и Реал Мадрид, Джонатан Уудгейт, който бе освободен, когато клубът бе точно над зоната на изпадащите. Под ръководството на Уорнък, Боро записаха четири успеха в последните осем мача, за да завърши на 17-о място.
Мидълзбро стартира новия сезон в Чемпиъншип с поражение при гостуването на Уотфорд с 0:1 и отпадна във втори кръг за Купата на Лигата от Барнзли след 0:2 във вторник.
В следващия си мач тимът приема у дома Борнемут в събота.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
България обяви състава си за Балканиадата по лека атлетика до 18 години в Нове Место
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?