Опашки за ваксинация днес се образуваха пред няколко столични лечебни заведения. Ден преди зеленият сертификат да влезе в сила, се забелязва засилен интерес към ваксинирането.
Наплив на хора от сутринта има пред "Александровска" болница, пред "Света Анна", пред "Пирогов" и пред УМБАЛ "Свети Иван Рилски".
Припомняме, че според сега действащите правила дори днес да си изкарате сертификат, той става валиден след 14 дни.
СНИМКИ: Десислава Кулелиева, БНТ




В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра