Предупреждение за ураганен вятър в Царево. Според метеоролозите днес в района се очаква поривите да достигнат до 90 км/час.
Огромно дърво се стовари на една от централните улици в Царево тази нощ. От общината предупредиха, че има риск от летящи предмети, значителни материални щети, затваряне на пътища и смущения в електроснабдяването.
Препоръчва се хората да не излизат навън, ако не се налага и да обезопасят всички незакрепени предмети на открито, по терасите и дворовете си.
Бурният вятър през нощта събори дърво и временно затвори пътя между селата Ясна поляна и Ново Паничарево в района на Приморско.
Спортни площадки, тенис кортове и футболни игрища ще бъдат изградени върху 9 имота в София
Задържаха собственик на куче, вързал и теглил животното с автомобила си в Кнежа
Подобрява се състоянието на един от шофьорите от катастрофата на "Челопешко шосе"
България плаща 600 млн. евро членски внос в Европейския механизъм за стабилност
Рекордна инфлация в САЩ: Тръмп обеща, че когато войната в Иран приключи - цените ще паднат като камък