Кметът на Дупница сподели, че в началото на първенството не е подозирал, че България ще играе на финал.
Кметът на Дупница Първан Дангов коментира пред БНТ представянето на волейболните национали на световното първенство и спечелените сребърни медали.
„На първо място поздравление за най-успешния колективен спорт у нас в момента. Пример за мъжество и характер. Показаха как могат да се отстояват чрез спортни успехи националната идея. В началото на първенството едва ли сме очаквали да ги видим на финал. Направиха го, поздравления“, коментира Дангов.
Подробности вижте във видеото!
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)