португалия разби израел началото евро 2020
11:08, 10.06.2021
Чете се за: 01:10 мин.
Евро 2020

Действащият европейски шампион Португалия постигна убедителна победа над Израел с 4:0 в последна проверка преди началото на Евро 2020.

Първенството на Стария континент започва в петък, 11 юни и ще бъде излъчено пряко в ефира на БНТ и онлайн на bntnews.bg!

"Мореплавателите"ознаменуваха тоталното си надмощие в срещата в 42-ата минута, когато плеймейкърът на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш отбеляза първото попадение в срещата. Две минути по-късно Португалия покачи резултата на 2:0 след попадение на голямата си звезда Кристиано Роналдо и асистенция на Фернандеш.

Втората част се разви по идентичен начин и възпитаниците на Фернандо Сантош нанизаха два късни гола чрез Жоао Кансело и отново вездесъщия Фернандеш.

Португалия е в "Групата на смъртта" F, където са още отборите на действащия световен първенец Франция, Германия и Унгария, а първият мач на шампионите е с Унгария идния вторник в Будапеща.

Козмин Моци: Всеки ден се говори с Десподов за договора