Продължава разследването на въоръжения грабеж на инкасо автомобил в Перник. Работи се по всички възможни версии, включително и за замесен вътрешен човек. По непотвърдена информация са откраднати 1 милион лева.
Смята се, че извършителите са били четирима. Все още не е ясно с какво са били въоръжени. Двамата охранители на инкасото не са пострадали сериозно.
Нападателите са се оттеглили от местопрестъплението с джип, който все още не е открит. По оценка на разследващите, те действали изключително професионално, никой от работещите в съседния магазин не е чул нищо. В района има три охранителни камери, но нито една от тях не е записала обира.
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"