Делян Пеевски е диалогичен човек, за разлика от господин Петков - можеше да седнат и да си направят един разговор и да се разберат кой е виновен, кой не. Така Рамадан Аталай от ДПС коментира твърденията на премиера в оставка Кирил Петков за намесата на Делян Пеевски при свалянето на кабинета.
Аталай уточни, че при вчерашния вот на недоверие той е гласувал в подкрепа на вота, но системата в пленарната зала отчела друго.
"Нямаше объркване, най-малко аз мога да объркам нещата, но системата отчете погрешно. Но ми направи интересно впечатление - когато излязох на трибуната да обявя, че системата е обявила погрешно, всички - от "Да България", от "Продължаваме промяната"...всички ръкопляскаха. И останах с впечатление, че и те са сгрешили. И си представих - представяте ли си, че всички са гласували за оставката на правителството", заяви той.
Преди началото на парламентарното заседание Аталай заяви, че групата на ДПС е на линия и вярва, че всички, които смятат, че институциите трябва да работят, така че да са полезни на обществото, трябва да са в Народното събрание.
Димитър Стоянов: Единственият вариант остава поддръжката на съветските МиГ-ове
Рекордно скъпи избори за президент. Вотовете за последните 5 години струват над 680 млн. евро
Димитър Стоянов: Нямаме опция да получим самолети "Грипен" или F-16 "втора ръка"
Денят след апокалипсиса: Срутил се е леден блок колкото 30 футболни игрища