Младият плеймейкър призна, че италианците заслужено са стигнали до успеха.
Разпределителят на българския национален отбор по волейбол Симеон Николов все още не може да повярва на успехите, постигнати по време на Мондиал 2025.
"Трикольорите" станаха вицешампиони на първенството във Филипините.
"Трудно се говори в тези моменти. Трудно ще осъзнаем какво точно сме постигнали. Да завършиш със загуба, никога не е лесно, но съм сигурен, че скоро ще усетим успеха, който сме постигнали. Италия е по-добрият отбор. Заслужено ни победиха. Когато такъв съперник те победи, стискаш им ръката и работиш за това да ги победиш", коментира Николов след срещата.
Младият плеймейкър ще играе в руския Локомотив Новосибирск през следващия сезон.
"Има още какво да градим като отбор. Това първенство ми помогна много. Сега е време да отдъхна малко от волейбола и след това започвам да мисля за Русия", добави той.
Италия прекъсна негативната си серия с победа над Бразилия в Лигата на нациите
Волейболните национали на България под 22 г. записаха нов успех над Португалия
България стартира с убедителен успех на Балканското първенство по волейбол до 18 години
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър