Волейболистките на Левски отстъпиха с 0:3 гейма пред Марица във финала за Купата на България.
Левски загуби с 0:3 гейма от Марица във финала в турнира за Купата на България по волейбол. Макар да бяха равностойни в първия и третия гейм, „сините“ така и не успяха реално да притиснат шампионките и в крайна сметка отстъпиха в три гейма.
След последната точка в мача Венеса Радева коментира пред БНТ, че в отбора на Левски се е усещало напрежение.
„Бяхме много напрегнати, допуснахме лични грешки и това се отрази на цялостния мач. Много напрежение, не ни позволи да играем както по принцип играем. Надявам се следващия сезон да сме много по-стабилни и да успеем да им се противопоставим“, коментира Радева.
Подробности вижте във видеото!
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец