51-годишният фен от Ирландия е починал, след като е бил блъснат от превозно средство в понеделник вечерта, пишат "Гадзета дело спорт" и "Кориере дела сера".
Привърженик на Ливърпул загина, докато се опитваше да пресече магистрала А4 близо до летище Орио ал Серио в Бергамо, съобщиха италиански медии.
51-годишният фен от Ирландия е починал, след като е бил блъснат от превозно средство в понеделник вечерта, пишат "Гадзета дело спорт" и "Кориере дела сера".
Фенът е кацнал в Италия от Манчестър и е бил с още двама души, които не са били на мястото, когато местните власти са открили тялото на мъжа.
Привърженикът е имал билет за тазвечершния мач от Шампионската лига между Милан и Ливърпул на "Сан Сиро".
Играчът на Байерн Мюнхен Филип Павич стана най-младият футболист на клуба, играл в Шампионската лига
Диего Симеоне: Понякога не е нужно да казваш нищо, числата говорят сами за себе си
Премиерът Андрей Гюров пред Марк Рюте: България остава твърдо ангажирана с НАТО и колективната отбрана
От началото на войната: Най-малко 80 военни цели са ударени край Тел Авив от ирански атаки
Среща на върха в Брюксел: България и още 9 страни искат реформа за схемата за търговия с емисии