Жесток удар понесе семейството на Кристиано Роналдо часове преди дербито между Ливърпул и Манчестър Юнайтед от английската Висша лига.
Носителят на "Златната топката" разкри в социалните мрежи, че с приятелката му Джорджина Родригес са загубили едно от новородените им бебета. Двамата очакваха близнаци, като, за съжаление, момчето е починало, но момичето е оцеляло.
"С огромна тъга ви съобщаваме, че нашето бебе почина. Това е най-голямата болка за един родител. Единствено раждането на малкото ни момиченце ще ни даде сили да преживеем този момент и ни дава вяра и щастие. Искаме да благодарим на лекарите и сестрите за експертната им намеса и грижи. Всички сме ужасени от загубата и ви молим за поверителност в този много тежък момент. Нашето момче, ти си ангел. Винаги ще те обичаме", написа Кристиано Роналдо в Инстаграм.
View this post on Instagram
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите