Стелиан Страхилов, Димо Тониев и Румен Руменов донесоха медалите за България.
Българските боксьори спечелиха три медала на традиционния международен турнир „Златна ръкавица“ в Ниш, Сърбия.
Стелиан Страхилов спечели златото в категория до 80 килограма, Димо Тониев завърши със сребърно отличие при 60-килограмовите и приза за "Най-борбен състезател", а Румен Руменов се нареди трети в категория до 67 килограма.
Националите бяха водени в Ниш от треньора Пейчо Багдатов. Участие в турнира взеха 111 боксьори от 16 държави.
Лидерите от Е5: Нашите държави ще защитават европейското и трансатлантическото единство
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"