Учениците от Начално училище “Васил Левски” във Варна се връщат утре в присъствена форма на обучение. Двама преподаватели там бяха диагностицирани с COVID-19, а в понеделник в училището не се провеждаха занятия.
Директорът Стела Петрова каза в "Денят започва", че децата са добре, карантинирана остава една от паралелките на 4. клас. Децата от този клас ще учат онлайн.
Сградата вече е дезинфектирана. Преподавателката с COVID-19 се чувства добре, каза още Петрова. Тя уточни, че ако се вземе решение от училищното ръководство, ще бъдат отпуснати средства от СБКО, с които да бъде финансирано тестването на преподавателите.
Вижте и още във включването на Деян Михайлов.
Вентилаторите са полезни, но при екстремна жега могат да имат обратен ефект
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)