Йънг Бойс сътвори сензацията срещу Манчестър Юнайтед

йънг бойс сътвори зензацията манчестър юнайтед
21:34, 14.09.2021

Отборът на Йънг Бойс победи с 2:1 считаният за фаворит в група "F" на Шампионската лига Манчестър Юнайтед след обрат.

Срещата в Берн започна отлично за състава на Оле Гунар Солскяер, който откри резултата в 12-ата минута чрез Кристиано Роналдо. Португалецът засече брилянтно центриране с външен фалц на Бруно Фернандеш и прокара топката между краката на Давид фон Балмос.

Нещата за Юнайтед поеха в негативна посока в 35-ата минута, когато Уан-Бисака получи директен червен картон за грубо нарушение срещу Кристофър Мартинш в средата на терена.

Въпреки че успяха да задържат преднината си до почивката, англичаните се пропукаха в 65-ата минута, когато халфът Никълас Нгамалеу засече прострелно центриране в наказателното поле на Давид Де Хеа и заби неспасяемо топката във вратата на гостите.

В 71-ата минута норвежкият мениджър на Юнайтед изненадващо извади от игра двамата си най-добри футболисти Кристиано Роналдо и Бруно Фернандеш, за сметката на Неманя Матич и Джеси Лингард.

Натискът на швейцарския шампион даде резултат в последните секунди от 5-минутното добавено време. Джеси Лингард направи рискован пас към вратаря на манчестърци, топката бе пресечена от Теосон Джордан Сибачу, който прехвърли Де Хеа и донесе трите точки за своя състав.

Чете се за: 01:10 мин.
Александър Зверев надви Борна Чорич и ще играе в третия кръг на турнира по тенис в Мадрид
23:37, 26.04.2024
Владимир Николов: Много усилия и търпение бяха осмислени със спечелената титла
22:26, 26.04.2024
Александър Попов: Сребърните медали не са утеха
22:17, 26.04.2024
Националите продължават на четвъртфиналите на Държавното първенство по бадминтон
22:11, 26.04.2024
Една победа, две ремита и три загуби за българките на европейското индивидуално първенство по шахмат
Чете се за: 02:05 мин.
Българските състезатели завоюваха пет медала в първия ден на турнира по борба "Петко Сираков - Иван Илиев"
21:23, 26.04.2024
Левски спечели титлата във волейболното първенство при мъжете
21:00, 26.04.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Общественото мнение по актуалната политическа обстановка - специално допитване на "Алфа Рисърч" за „Референдум“