Българката отстъпи драматично в три сета пред румънка.
Българската тенисистка Юлия Стаматова отпадна на полуфиналите на единично на турнира на червени кортове в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.
32-годишната българка загуби от Алесия Бреас (Румъния) с 6:3, 5:7, 2:6 за 2:31 минути на корта.
Стаматова спечели първия сет, а във втория водеше с 5:4, но съперничката й взе три поредни части и изравни резултата. В третия сет румънката доминираше и след 6:2 затвори мача.
Двубоят трябваше да се играе вчера, но лошото време обърка програмата и полуфиналите и финалите бяха насрочени за днес.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Шофьор без книжка и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу