Днес се проведе Общо събрание на служителите на БНТ, на което беше приета декларация с настояване за увеличение на заплатите с 30%.
Започва събиране на необходимите подписи съгласно закона, за да защитим трудовите си права.
Преди второто четене на бюджета внесохме подписка в Народното събрание с искане за достойно и адекватно заплащане на труда ни. С гласувания бюджет исканията ни не са удовлетворени.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си