Събитието ще продължи до 7 октомври
В Париж започна Седмицата на модата. На откриването бяха показани изложения на водещи световни марки, на които присъстваха звезди като Мадона, Хейли Бийбър и Кендал Дженър.
Яркочервени, черни, златни и бели рокли с много блясък красяха моделите и актрисите докато те пращаха целувки на феновете на откриването на събитието, което ще продължи до 7 октомври.
Парижката седмица на модата се провежда два пъти годишно - пролетно-лятно и есенно-зимно издание. Тя е една от четирите големи седмици на модата, заедно с Лондон, Ню Йорк и Милано.
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)