С домашна ракия и баница жителите на Калояново посрещнаха звездата на френското кино Жерар Депардийо.
Румена Георгиева - актриса: „Виж ни като афганистанки сме, но те така виждат България хората сега. - Действието всъщност в България ли се развива? - В България се развива, в днешно време се развива, нататък ще го гледате".Още след първия снимачен ден, целият екип е очарован от работата си с Депардийо.
Анелия Ташева - актриса: „Някои сцени имахме само по един дубъл, а други два и това беше, никакви капризи не прояви, да кажеш кой знае какво. По това се познават големите актьори всъщност, че се държат нормално и човешки".За броени часове кинозвездата с руски паспорт раздели Калояново на две. Едни очакваха с нетърпение да го видят, а други демонстрираха пълна апатия към филма. Депардийо ще остане в Калояново десетина дни. След Нова година снимките на филма ще продължат в София.
Зад плаж "Бутамята" в Синеморец не се предвижда изграждането на къмпинг, съобщиха от Община Царево
Задържаха 14 мигранти в камион на "Дунав мост 2", шофьорът бил с фалшива българска лична карта
Тревожна статистика: над 80% от хората с наднормено тегло са застрашени от диабет в Бургас
Терзанията, че няма да се реализират проектите за модернизация на армията без помощ за Украйна, са неоснователни, каза военният министър
Задържаха 14 мигранти в камион на "Дунав мост 2", шофьорът бил с фалшива българска лична карта
Корпорация КУБ: Собствениците на жилища в "Баба Алино" внесоха петиция срещу събарянето на сградите