Пети ден продължават протестите на медиците от "Пирогов". Те настояват да им бъдат изплатени допълнителните възнаграждения за миналия месец, както и да се намерят средства за консумативи и лекарства.
Според протестиращите заради наложените рестрикции всеки изминал месец се орязват медикаменти и консумативи. Към момента все още не е ясно, дали министърът на здравеопазването Кирил Ананиев ще се срещне с представители на персонала на болницата.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра