ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Борисов пристигна в Белград за Четиристранната среща на върха

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:19 мин.
По света

Премиерът Бойко Борисов е в Белград за участие в Четиристранната среща на високо равнище между България, Гърция, Румъния и Сърбия, която се домакинства от сръбския президент Александър Вучич. Тази вечер имаше работната вечеря на премиера на Гърция и президента на Сърбия. Лидерите са обсъдили общите проекти в сферата на транспорта и енергeтиката, икономическото сътрудничество и подкрепата за интеграцията на държавите в региона.

Борисов пристигна в Белград за Четиристранната среща на върха

Днес и утре, 22 декември, премиерите Бойко Борисов, Алексис Ципрас, Виорика Дънчила и президентът Александър Вучич ще обсъдят общите проекти в сферите на транспорта, инфраструктурата и енергетиката, развитието на икономическото сътрудничество, укрепването на регионалната стабилност и подкрепата за интеграцията на държавите в региона.

В делегацията на министър-председателя в Белград е министърът на младежта и спорта Красен Кралев, който ще участва в Четиристранна среща на министрите на спорта и ръководителите на футболните федерации на България, Гърция, Румъния и Сърбия. Те ще обсъждат въпроси, свързани с лансирането на обща кандидатура за домакинство на Световно първенство по футбол през 2030 г.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?