Президентът на Сърбия Александър Вучич ще удостои премиера Бойко Борисов с "Орденът на Република Сърбия" утре, 15 февруари, когато страната чества и националния си празник - Денят на държавността на Република Сърбия, съобщиха от правителствената пресслужба.
"Орденът на Република Сърбия" е най-високото държавно отличие в страната. Той ще бъде връчен на официална церемония в Белград, а мотивите за връчването му са за изключителни заслуги на премиера Бойко Борисов за развиването и затвърждаването на миролюбивото сътрудничество и приятелските отношения между Република Сърбия и Република България.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините