Вече ще можем да ползваме повече от 190 административни услуги през телефона си. От Държавната агенция "Електронно управление" ще демонстрират възможностите на портала за електронни услуги.
Всеки може да има достъп до централни, областни и общински служби през мобилни устройства. Това ще е възможно по всяко време от всяка точка на света.
Необходим е т.нар. облачен електронен подпис, с който ще могат да се извършват и плащания. Услугата ще е безплатна за 4 месеца.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите