Лимоновото дърво, което беше откраднато от двора на жилищна кооперация в София, снощи е било върнато. Вчера в "По света и у нас" ви показахме записи от охранителни камери, на които се вижда как двама мъже отмъкват саксията с цитрусовото дръвче. Единият от тях бил разпознат от жители на кв. "Лагера". Собствениците били посъветвани да разпитат за него в групата на квартала във Фейсбук. Оттам им казали, че лимонът ще бъде върнат. Около 19.30 дървото било оставено пред блока, но плодовете били обрани.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите