Александър Толев и Калоян Шиков ще спорята за титлата на двойки на турнир до 14 г. Супер категория на Тенис Европа в Германия

александър толев калоян шиков спорята титлата двойки турнир супер категория тенис европа германия
08:03, 05.08.2023
Чете се за: 01:00 мин.

Александър Толев и Калоян Шиков се класираха за финала на двойки при юношите на турнира до 14 г. Супер категория на Тенис Европа в Дюрен (Германия).

Българите победиха на полуфиналите с 6:3, 7:6(3) Рафалентино Да Коста от Индонезия и Куан-Хуай Мао от Китайско Тайпе.

В спор за титлата Толев и Шиков ще играят срещу Ерик Мюлер от Германия и Артьом Семенов от Русия.

Отбор 2009 е в състав Александър Толев (ТК "Локомотив ", гр.Пловдив), Калоян Шиков (ТК "ДМ Тенис", гр.Стара Загора) и Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр.София) с треньор Димо Толев.

23:40, 24.07.2024
Кирил Десподов с две асистенции за измъчена победа на ПАОК в квалификациите за Шампионската лига
23:35, 24.07.2024
Чете се за: 02:17 мин.
Мира Андреева крачи смело към полуфиналите на турнира по тенис в Яш
23:15, 24.07.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Лудогорец неутрализира Динамо Минск в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига
Чете се за: 01:02 мин.
Националният отбор по баскетбол за юноши до 16 г. загуби втората контрола срещу Израел
22:05, 24.07.2024
Талисманите - неизменна част от визията на олимпийските игри
21:50, 24.07.2024
Чете се за: 04:47 мин.
Беретини не спира да печели и се класира на нов четвъртфинал
21:49, 24.07.2024
Николай Неделчев достигна четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Португалия
21:43, 24.07.2024
Чете се за: 00:37 мин.
Станислав Генчев: Най-големият ни проблем е психологически
Националният ни отбор девойки до 18 години спечели турнира в Арад от Европейската отборна купа по тенис