Селекционерът на националния отбор за жени призна, че ще разчита и на други състезателки за световното първенство.
Селекционерът Антонина Зетова коментира участието на женския национален отбор на България в Лигата на нациите и поражението от Полша тази сутрин.
"Като цяло, представянето ни в Лигата на нациите през сезона бе добро. Изпълнихме задачата си. Но сега играхме основно с момичета, които играят в българското първенство, а то няма толкова високо ниво, за да създава състезателки, които да са конкурентни в Лигата на нациите. Надяваме се да имаме повече избор от чужбина. Искам България да бъде по-добър отбор през следващия сезон", каза треньорката.
"На световното първенство ще бъдем и с други състезателки, дано се представим по-добре. Там могат да получат шанс и момичета, които днес ще играят на финала на Световното първенство до 19 години", каза още Тони Зетова.
България ще е домакин на Балканското първенство по волейбол за мъже под 20 г.
България приема и втората евроквалификация по волейбол за жени под 18 г.
Случаят "Петрохан": Продължава издирването на собственика Ивайло Калушев
Частна фондация финансирала дейността на издирвания от полицията Ивайло Калушев