Интересно се оказа пътуването на автобуса от Видин до София днес. В района на Криводол задното стъкло на превозното средство се пропуква, а след това напълно се чупи.
Шофьорът обаче e реагирал бързо и е облепил прозореца с тиксо, след което продължил пътуването до столицата, разказват пътниците.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души