Българките останаха извън борбата за призовите места в Шампионската лига по софтбол от Група Б, която се провежда в Дупница.
За първото място и класиране в елитната група ще спорят Германия и Полша.
Германките от Веселинг Верминс стигнаха до финала без загуба, а Патерите от Вроцлав са с едно поражение.
Българските участници на турнира в Дупница, Академик София и домакините Ейнджълс останаха извън битките за отличията. Академичните се изправят срещу The Mix Великобритания в спор за 5-ото място, а Ангелите играят с Принц Загреб за 7-ото място.
Автор: Слави Илиев
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите