Жителите на град Левски се оплакват от качеството на питейната вода. Водопроводната мрежа в общината е на 86 години. Тръбите са стари и амортизирани, което води до чести аварии, след които водата става негодна за пиене. Местната управа се опитва да осигури европейско финансиране, но подмяната на водопроводите е само частична.
Вижте още във видеото.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро