ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

ЦСКА и Кривбас не успяха да си отбележат гол в мач с три изпуснати дузпи

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:30 мин.
Спорт

"Червените" направиха второ поредно равенство в Словения.

ЦСКА Кривбас
Снимка: Startphoto.bg
Слушай новината
00:00
00:00

ЦСКА остава без победа и след втората си контрола на летния подготвителен лагер в Словения. "Червените" направиха нулево равенство с украинския елитен тим Кривбас Кривой рог.

Проверката се размина без попадения, въпреки че в срещата бяха изпълнени три дузпи. На два пъти от бялата точка се провалиха възпитаниците на Душан Керкез чрез нападателите Йоанис Питас и Йоан Борносузов съответно в 38-та и 58-та минути. Първо Питас стреля в гредата и след това не успя да направи добавка, когато топката се върна в него, а след това изстрелът на Борносузов беше отразен от противниковия страж.

"Армейците" можеха да бъдат наказани малко след пропуска на Борносузов, но изпълнението на Олександър Романчук от 11-те метра беше парирано от появилия се през втората част Фьодор Лапоухов.

Така ЦСКА последва равенството 1:1 с Шкендия Тетово (Северна Македония) с реми и срещу украинците. Следващата приятелска среща и опит на "червените" да дебютират с успех при Керкез, макар и в неофициален двубой, ще бъде срещу хърватския Хайдук Сплит в понеделник, 30 юни от 18:30 часа българско време.

Свързани статии:

ЦСКА направи равенство в първия двубой на Душан Керкез
ЦСКА направи равенство в първия двубой на Душан Керкез
"Червените" изпуснаха победата в края на сблъсъка с Шкендия Тетово.
Чете се за: 02:12 мин.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?