Отборът на Дея спорт Бургас се похвали с ново попълнение за предстоящия сезон в Супер Волей. Тимът привлече Милослав Димов.
Ето какво написаха бургазлии:
„Приветстваме и Милослав Димов! Първият му отбор е Тетевен, следват четири сезона в Левски София, три в Берое, а през тази спортна година, Милослав реши да продължи кариерата си при нас! Като юноша, през 2016 година, той беше избран за най-добър централен блокировач на старша възраст в България. Добре дошъл и попътен вятър с Дея!“.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
България стартира с категоричен успех над Сърбия на Балканското първенство до 18 години
Гавраилова/Николова и Антов/Згуров грабнаха титлите на Grifid Masters - Приморско
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?