Започна заседанието, на което ще бъде определена санкцията.
Дисциплинарната комисия на Българския футболен съюз започна заседание, на което ще бъде разгледан инцидентът на мача Локомотив Пловдив - Септември София.
В края на срещата привърженик на Локомотив Пловдив припадна и скоро след това бе откаран в болница с линейка. Делегатът на срещата Кирил Лозанов проследи ситуацията, а според привържениците негова реплика провокира домакинската публика. Последва сблъсък между фенове и делегата.
От клуба са готови да понесат последствията след инцидента. За подобно провинение дисциплинарният правилник на ДК на БФС предвижда глоба от 10 хиляди лева и лишаване от домакинство между 4 и 6 срещи.
Заседанието започна без присъствието на председателя на комисията Юрий Кучев.
Безпрецедентно: Отборът на Ди Мария е шампион на Аржентина след промяна в правилата
5 години затвор за Симона Радева за укривателство на Георги Семерджиев, определи Софийският районен съд