Два гола на Роналдо вдъхновиха Юве за разгром над Удинезе

10:03, 04.01.2021
Чете се за: 00:28 мин.
Европейски футбол
два гола роналдо вдъхновиха юве разгром удинезе

Италианският шанпионн - Ювентус победи като домакин гостуващия Удинезе с категоричното 4:1 в двубой от 15-и кръг на Серия "А", който се игра на стадион "Алианц Арена" в Торино.

Срещата започна с попадение за Удинезе още в 11-ата минута, дело на крилото Родриго де Паул, но главният арбитър на срещата го отмени след намесата на системата за видеоповторения.

20 минути по-късно мегазвездата Кристиано Роналдо даде преднина на "бианконерите", а в 49-ата минута Федерико Киеза увеличи преимуществото на Ювентус след асистенция на Роналдо.

180 секунди по-късно Аарън Рамзи вкара попадение, което бе отменено заради игра с ръка.

В 70-ата минута Роналдо отбеляза втория си гол в срещата, а Марвин Зегелар намали изоставането в 90-ата минута. В допълнителното време Пауло Дибала оформи разгромното 4/1 за Ювентус.

Грандът от Торино е на пето място в класирането с 27 точки. Лидер е Милан с 37 пункта.

Ново силно земетресение в Хърватия
Борисов: Влизаме в новата година с най-ниския дефицит и с най-ниския външен дълг в ЕС