В училище „Васил Левски“ в Хасково се проведе урок за здраве, организиран от фондацията на Григор Димитров. Акцент в събитието беше видеопослание от Григор Димитров, в което той насърчава децата да вярват в себе си, да не се отказват и да се грижат за здравето си.
Учениците обсъждаха движение, почивка и полезни навици, и получиха съвети за здравословен начин на живот.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг