Хърватски футболист е играл с COVID-19 в контролата срещу Турция

10:35, 12.11.2020
Чете се за: 00:36 мин.
Снимка:

Защитникът Домагой Вида изигра едно полувреме в приятелската среща между Хърватия и Турция, завършила 3:3 в Истанбул.

Вида е научил за положителната проба след края на срещата, и незабавно е бил поставен в изолация, като ще остане още няколко дни в Истанбул.

Иначе двубоят предложи няколко обрата, като и двата тима водеха в дадени моменти от мача, но в край на сметка победител на бе излъчен.

Дженк Тосун даде преднина на домакините от дузпа в 23-та минута, но само девет минути по-късно Анте Будимир възстанови равенството.

Малко преди почивката обаче турците отново излязоха напред, след като точен беше Денис Тюрюч, който се възползва от асистенция на Тoсун.

"Шахматистите" обаче обърнаха развоя на мача в рамките на само три минути скоро след подновяването на играта. Йосип Брекало първо асистира за изравнителния гол на Марио Пашалич в 53-та минута, а три по-късно на свой ред направи резултата 3:2.

Отговорът на южната ни съседка обаче не закъсня и още в 58-та минута Чингис Юндер възстанови за трети път паритета Истанбул.

Изписаха Марадона от болница
Йомов: Щастлив съм от победата, но е по-важно е да спечелим мачовете с Финландия и Ейре