Най-добрата българска спринтьорка Ивет Лалова завърши на шесто място в спринта на 200 метра при жените на турнира по лека атлетика "Ищван Дюлай" в унгарския град Секешфекервар.
Българката финишира за 23.66 секунди.
Победителка стана Лина Ърби (САЩ) с 22.55 секунди, пред двукратната световна шампионка в дисциплината Дафне Схипърс (Нидерландия) с 22.94 секунди и Муджинга Камбунджи (Швейцария) с 23.25 секунди.
Лалова ще направи дебют този сезон в Диамантената лига в Стокхолм (Швеция) в неделя.
Там тя ще стартира на 100 метра.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение