Баскетболният национал Лъчезар Димитров и ще продължи да носи екипа на Левски и през следващия сезон, информираха от мениджърската му агенция BIG Management Balkan.
24-годишният гард поднови договора си със "сините" и ще продължи носи екипа им и през новата кампания в Националната баскетболна лига (НБЛ).
В кариерата си Лъчезар Димитров е играл още за Академик София и Черно море Тича.
През миналия сезон гардът записа средно 7.9 точки, 2.4 борби и 3.7 асистенции и беше част от състава на Левски, който триумфира в турнира за Купата на България.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Апоел Тел Авив отново посочи "Арена София“ като резервен вариант за мачовете си в Евролигата
Баскетболните националки до 20 г. надиграха тима на Гърция в контрола преди европейското в Самоков
Орлин Атанасов: Бъдещето на българския баскетбол не зависи само от формата на НБЛ
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата