Отличен дебют за Антов в Серия "А" при загуба на Болоня

Чете се за: 00:35 мин.
Европейски футбол
отличен дебют антов серия загуба болоня

Българският национал Валентин Антов чака дълго, но най-накрая направи своя официален дебют за състава на Болоня.

Това се случи при гостуването на неговия тим на Каляри в мач от 25-я кръг на Серия "А", загубен от "рособлу" с 1:0.

Антов започна срещата като титуляр за Болоня и остави много добри впечатления с играта си.

Българският защитник започна като титуляр и игра добре до 75-ата минута, когето беше заменен от Гари Медел. В 26-ата минута Антов получи жълт картон. Бранителят демонстрира завидно самочувствие и на няколко пъти имаше ключови намеси, въпреки че получи пресилен жълт картон още в 26-ата минута.

Антов остана на терена до 75-та минута, когато бе заменен от Гари Медел.

Домакините от Каляри с нищо не надиграха състава на Болоня, но имаха късмет да отбележат гол при едно центриране от корнер чрез Даниеле Ругани в 20-ата минута и така измъкнаха трите точки.

След загубата Болоня е 12-и в класирането с актив от 28 точки, а Каляри се измъкна от зоната на изпадащите и заема 17-о място с 21 точки.