Негово Превъзходителство посланикът на Индия в България Санджай Рана беше удостоен с Почетен знак на Ректора на Софийския университет за изключителни заслуги за развитие на отношенията между академичните власти в двете страни.
Отличието се дава по повод 70 години от установяването на дипломатическите отношения между България и Индия. Събитието беше организирано от специалност "Индология", Клуб "Приятели на Индия" и Посолството на Индия в София.
На тържествено честване в университета присъстваха дипломати, министри, личности от академичната общност и сферата на културата.
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Отличие за българската наука: INSAIT получи награда от Европейския съвет за научни изследвания
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?